Chonabibe i Tomasz Momot Orkiestra [Koncert]

Chonabibe-Tomasz-Momot-Orkiestra-koncert-Lublin-Censtrum-Spotkan-Kultur-TurnUp.pl-Lubelski-Hip-Hop

Chonabibe i Tomasz Momot Orkiestra wystąpią razem na jednej scenie w Centrum Spotkań Kultur w Lublinie. Będzie to wyjątkowy koncert, który 17 czerwca zwróci oczy każdego fana muzyki miejskiej. Oto kilka słów od samych artystów na temat tego wydarzenia:

To będzie prawdziwie lubelskie powitanie jednej z najpiękniejszych sal widowiskowych w kraju. Siedemnastego czerwca w sali operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie obędzie się koncert Chonabibe w towarzystwie orkiestry Tomasza Momota. Nowy obiekt o niesamowitej, filmowej aurze będzie zarazem miejscem, w którym zrealizujemy nagranie koncertowego DVD. 

Wydając albumy “Migracje” i “Panoramy” spotkaliśmy na swej drodze ludzi, którzy otwierają przed nami kolejne drzwi. Dzięki chęciom i zaangażowaniu wielu, będziemy mogli wystąpić w wyjątkowej oprawie.

Tomasz Momot wraz z orkiestrą dołączą by zaprezentować naszą muzykę w szerszej perspektywie. Centrum Spotkania Kultur udostępnia wspaniałą przestrzeń sali operowej, a “Przestrzeń Dźwiękowa” zadba o profesjonalne nagranie DVD. Na scenę zaprosiliśmy gości.”

PEŁNA INFORMACJA O WYDARZENIU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *