Eko aka GreenArrow – Paranormal Activity [Video Mash-Up]

Zapraszam do przesłuchania pierwszego singila z nadchodzącej płyty Eko aka GreenArrow - "Mezalians Mixtape". Poniżej krótka informacja prasowa na temat nadchodzącego wydawnictwa, a także samego rapera:

"Kawałek nosi tytuł "Paranormal Activity". Jest to dość przemyśleniowy kawałek o bezsenności spowodowanej nadmiarem przemyśleń. Do kawałka powstął video mash-up, więc słuchanie zostąło wzbogacone obrazem. Zapraszamy do sprawdzenia."

Materiał został objęty przez TurnUp.pl - Lubelski Hip-Hop Patronatem Medialnym.

Info o płycie:
"Mezalians Mixtape" to drugi solowy album sosnowieckiego rapera Eko aka GreenArrow. Poprzednia płyta "LOST" była dość osobistą, życiową i przemyśleniową podróżą poprzez własne doświadczenia i obserwacje. "Mezalians Mixtape" jest osadzony w innych klimatach. Jest swoista podróż po melanżu począwszy od Before Party a skończywszy na After Parte. Poza melanżowymi kawałkami możemy usłyszeć kilka kawałków przemyśleniowych, jak to w pewnym stadium melanżu bywa - nasuwają się równiez przemyślenia. Premiera płyty zaplanowana jest na końcówkę czerwca - idealnie na wakacyjne melanże.

Tekst/rap - Eko aka GreenArrow
Video Mash-Up - DAJWERS: https://www.facebook.com/DAJWERS
Mix/Mastering - Bocian
Bit - instrumental

Eko aka GreenArrow Facebook: https://www.facebook.com/SiemaJestemEko


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *