Nerwus – nerVision [Teledysk]

Nerwus - nerVision-teledysk-klip-solowy album-reprezentant Chełma-turnuppl-TurnUp.pl - Lubelski Hip-Hop,Nerwus, nerVision, pierwszy teledysk, solowy album Nerwusa, Chełm, reprezentant Chełma, easymonday, rap, muzyka, producent, aranżer, r`n`b,soul,  NerwusTV, turnuppl, TurnUp.pl - Lubelski Hip-Hop,

Nerwus w dniu swoich urodzin prezentuje pierwszy singiel i jednocześnie teledysk pt. “nerVison“, który promuje jego nadchodzącą solową płytę. Oto co reprezentant Chełma sam pisze o tym utworze i nadchodzącej płycie:

“nerVision” – to utwór otwierający mój solowy album, pierwszy numer na trackliście, który został singlem po to, żeby celowo złamać konwencję, jakiej hołduje większość raperów. z reguły na pierwszy kawałek promujący płytę powinno się wybrać hitowy, naładowany panczami, bujający, newschoolowo/trapowy numer. jednak nie chcę opierać się na wtórnych motywach muzyczno-tekstowych czy przewidywalnych chwytach. zapraszam. #nerVision. Chcę byście od początku styczności z moją muzyką, wiedzieli, że mam pewne priorytety i pomimo nowoczesnych brzmień, treści czy utworów, które NA PEWNO znajdziecie na moim albumie, pamiętali, że muzyka to dalej MUZYKA, a nie ciągła kalkulacja rymów i panczy bez emocji i szczerości.

serdecznie dziękuję zespołowi “FLEMINGS”, za zgodę na użycie fragmentów ich utworu:
“Flemings – Words (Acoustic)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *