Zakończenie działalności TurnUp.pl

Zakończenie działalności TurnUp.pl

Po 5 latach działalności portal TurnuUp.pl zostaje oficjalnie zamknięty. Setki imprez, tysiące zdjęć i miliony poświęconych godzin aby wszystko w miarę działało sprawnie. Jest sporo osób, które wspierały mnie w tej działalności, służyły dobrymi radami i pomagały. Nie będę nikogo wypisywał aby też przypadkiem nie pominąć. Wielkie 5 dla Was! Podziękuję Wam osobiście jak się spotkamy na koncertach. 

Dziękuję za każde zgłoszenie o patronat i możliwość współpracy. Wiem dla kogo obiecałem co nie co i obiecuję się z tego wywiązać. Już w innej formie i być może na innej stronie internetowej.

Gdyby ktoś chciał aby wykonać dla niego zdjęcia (koncert, festiwal, do album, itp.), prosty klip – proszę o kontakt na moją prywatną skrzynkę: info@sebastianskorski.pl

Osoby zainteresowane zakupem pełnych praw do portalu także zapraszam do kontaktu: info@sebastianskorski.pl. Osoby “chcące się dogadać” lepiej aby nie pisały i nie marnowały mojego czasu. Włożyłem w tę stronę pewne pieniądze a nie tylko zajawkę więc szanujmy się jak dorośli ludzie.

Pozdrawiam serdecznie

Sebastian Skórski
TurnUp.pl

Zakończenie działalności TurnUp.pl | 2012 - 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *